felgiaku.pl

felgiaku.pl – motoryzacja, transport, praca

sklep internetowy z alufelgami
Motoryzacja

Jaki jest najlepszy sklep internetowy z alufelgami?

Felgi aluminiowe zdecydowanie poprawiają wygląd samochodu. Wpływają też pozytywnie na właściwości trakcyjne. Jeszcze do niedawna części do samochodów można było dostać jedynie w sklepach stacjonarnych, warsztatach samochodowych. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się sklepy internetowe.

Co to są felgi aluminiowe?

Felgi aluminiowe to obręcze ze stopów lekkich. Stanowią podstawowe elementy kół samochodowych i są alternatywą dla montowanych felg ze stali. Sklep internetowy z alu-felgami oferuje swoim klientom kilka najpopularniejszych wzorów felg aluminiowych. Są to felgi szprychowe, wieloramienne, pięcioramienne, a także felgi aluminiowe Oz. Oz to niemiecka firma, której domeną stały się felgi aluminiowe, obecnie popularne na całym świecie.

Co to są felgi aluminiowe Oz?

Felgi te są doskonale znane również w Polsce, ponieważ zostały docenione przez kierowców także i w naszym kraju. Wybierane są najchętniej do montażu w samochodach sportowych. Dodają im dynamiczności i podkreślają ich charakter. Felgi te mają wzór wieloszprychowy.

Czym charakteryzują się oryginalne alufelgi BBS

Firma BBS jest znana na rynku już ponad trzydzieści pięć lat. Alufelgi produkowane przez tę firmę mają najwyższą jakość wykonania, a także lekkość i wytrzymałość. Felgi te produkowane i projektowane są w Niemczech, a także w Japonii. Firma BBS dąży do podnoszenia jakości i modernizuje swoje zaplecze technologiczne. Felgi powstają ze stopów aluminiowych, są bardzo wytrzymałe, a przy tym lekkie.
Oryginalne alufelgi BBS mają również niepowtarzalne wzornictwo, są rozpoznawalne nawet z dużych odległości i nie mają dla siebie równoważnych odpowiedników. Stop aluminium był długo opracowywany.

Jakie podstawowe parametry mają felgi aluminiowe?

O możliwości montażu danej felgi do auta decydują parametry takie jak: średnica i szerokość, rozstaw śrub, odsadzenie, średnica otworu centralnego, nośność, płaszczyzna otworu montażowego.
Do głównych zalet tych felg aluminiowych należy mniejsza waga wyrobu, w tym mniejsze obciążenie i zawieszenie samochodów, atrakcyjniejszy wygląd, większą dokładność wykonania, lepsze chłodzenie zacisków hamulcowych.

Jak powstają felgi aluminiowe?

Powstają one w procesie kształtowania stopu aluminium, który jest odpowiednio przygotowany. Istnieją cztery podstawowe metody produkcji. Jest to odlew niskociśnieniowy, odlew grawitacyjny, rozciąganie obrotowe, kucie i skręcanie. Najczęściej stosowany jest odlew niskociśnieniowy, podczas którego powstają produkty wysokiej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.