felgiaku.pl

felgiaku.pl – motoryzacja, transport, praca

Model Mitsubishi
Motoryzacja

Jaki Model Mitsubishi Kupić?

Mitsubishi to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów samochodów. Historia marki sięga wczesnych lat 80-tych ubiegłego wieku, kiedy zaczęła wypuszczać modele znane z niezawodności i wydajności, które zainspirowały innych, aby wymyślić własną wersję. Obecnie firma oferuje szeroką gamę modeli specjalnie zaprojektowanych do osiągnięcia doskonałości pod względem stylizacji i komfortu, które mają być dostępne dla klientów wszystkich poziomów budżetowych. Aby pomóc kierowcom w wyborze najlepszego modelu dla ich potrzeb i własnego budżetu, opiszemy najnowsze modele Mitsubishi i porównamy je do siebie, tak by można było jak najlepiej podjąć swoją decyzję.

Które Mitsubishi wybrać?

Mitsubishi oferuje obecnie kilka modeli, które obejmują wszystkie segmenty rynku samochodowego — od kompaktowych po SUV-y. Modele, o których będziemy dyskutować to Mitsubishi Mirage, Mitsubishi Outlander, Mitsubishi Eclipse Cross oraz Mitsubishi ASX.

Mitsubishi Mirage

Mitsubishi Mirage jest najmniejszym modelem samochodowym w ofercie Mitsubishi. Mirage wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku kompaktów własnym, sportowym wyglądem — od mocno przestylizowanej maski po drapieżne kształty całego samochodu. Mirage dostarcza również mocną wydajność z jednostką napędową 1.2 litra o mocy 78 KM, która ma 3-biegową skrzynią biegów. Mirage oferuje również wiele w środku — wnętrze Mirage jest bardzo funkcjonalne i oferuje wygodne siedzenie dla pięciu osób.

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander jest jednym z najbardziej popularnych SUV-ów na rynku — dzięki swoim agresywnym kształtom, długim liniom bocznym i przyciągającemu wzrok designowi wnętrza. Jednostka napędowa w postaci silnika 2.4 litra o mocy 165 KM jest w stanie zapewnić najwyższy poziom wydajności i przy okazji zredukować zużycie paliwa. System Active Stability Control dodatkowo poprawia prowadzenie i kontrolę podczas pokonywania zakrętów, gwarantując wszystkim pasażerom wygodę i bezpieczeństwo. Outlander jest dostępny w wersji 4×2 lub 4×4, dzięki czemu można dokonać wyboru odpowiedniego modelu dla naszych potrzeb — bez względu na to, jak daleko chcemy się wybrać z naszym samochodem.

Mitsubishi Eclipse Cross

Będąc jednym z najnowszych modeli Mitsubishi, Eclipse Cross wprowadził na rynek swój dyskretny, ale elegancki styl. Połączenie optymalnych rozmiarów, kompaktowego SUV-a z komfortem i wydajnością większego auta. Karoserie cechuje agresywny wygląd dzięki linii biegnącej na całej długości samochodu oraz podwyższonej atmosferze prowadzenia. Wnętrze pozostaje nowoczesne, a dzięki technologii Full Color Head Up Display, dobrego audio i oprogramowania z wieloma funkcjami pomagającymi kierowcy — Eclipse Cross jest najbardziej inteligentnym SUV-em na rynku.

Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX, inaczej znany jako Outlander Sport, pozostaje jednym z najbardziej funkcjonalnych i wszechstronnych crossoverów dostępnych w ofercie Mitsubishi. Dzięki równowadze optymalnych rozmiarów i oferowanego komfortu, ASX stanowi doskonałą opcję dla każdego — od klientów szukających wspaniałej mieszanki wyglądu, wydajności i komfortu po te, którzy cenią sobie praktyczność i bezpieczeństwo. Model posiada silnik 2.0 litra o mocy 150 KM, który ma automatyczną skrzynię biegów CVT z funkcją Sports Mode. Do tego wnętrze ASX oferuje dużo przestrzeni oraz funkcje usprawniające prowadzenie, jak na przykład system multimediów.

Podsumowanie

Choć wszystkie modele Mitsubishi są warte uwagi, każdy kierowca ma inne potrzeby i prawdopodobnie skupi się na jednym modelu, przy czym będzie on różnić się od modelu, który będzie najlepszy dla innych ludzi. Decydując się na zakup tego lub innego modelu Mitsubishi, należy uważnie przeczytać wszystkie informacje dotyczące samochodu i porównać go z innymi oferowanymi na rynku modelami. Dealer mitsubishi jest upoważniony do udzielenia dodatkowych informacji klientom, którzy będą szukać mądrych i dobrze poinformowanych decyzji dotyczących zakupu samochodu Mitsubishi.