felgiaku.pl

felgiaku.pl – motoryzacja, transport, praca

leasing Audi Q7
Technologie

Reprezentatywne SUVY do Twojej firmy

Suvy od wielu lat są bardzo popularnymi samochodami. Cieszą się zainteresowaniem wśród klientów detalicznych, jak i firmowych. Wyróżniającą cechą tego typu samochodów jest ich reprezentacyjność. Suvy ze względu na cenę należą do samochodów z górnej półki, jednak dzięki wielu usługom finansowym, można je kupić płacąc comiesięczną ratę.

Co wyróżnia Suvy? 

Wygląd zewnętrzny – samochody te są bardzo reprezentacyjne, dlatego świetnie sprawdzają się dla firm. Bardzo duża przestrzeń wewnątrz auta sprawia, że jazda jest niezwykle komfortowa. Gabaryty, wysokie i konkretne nadwozie, bogate wyposażenie i napęd 4 x 4 gwarantują wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa i zapewniają przyjemną jazdę. Dzięki wysokiemu zawieszeniu, już samo wsiadanie i wysiadanie są dużo łatwiejsze. Kolejną zaletą jest duży i pojemny bagażnik. Nie ma wątpliwości, że w razie stłuczki z innym autem – SUVY mają mniej zniszczeń. 

Audi Q8 – reprezentatywny samochód dla Twojej firmy 

Audi jest wiodącą marką wśród prestiżowych samochodów. Sam wygląd zewnętrzny robi ogromne wrażenie. Audi jest tak dopracowane, że nie można przejść obojętnie obok niego na ulicy. Dla firm jest to marka, która z powodzeniem będzie ją reklamowała. Samochody te można kupić w STORE VW FS w Warszawie. Jest to miejsce, w którym jest wiele różnych samochodów poleasingowych. Oznacza to, że można kupić wymarzony samochód w atrakcyjnej cenie. Niewątpliwie, korzyścią zakupu w tym miejscu jest fakt, że auta te były serwisowane, są pewne i stosunkowo młode (zgodnie z wymogami leasingu). W STORE VW FS można skorzystać z optymalnego finansowania wymarzonego samochodu. Auta można np. wynająć, wziąć na kredyt lub leasing. W jednym miejscu można więc kupić samochód i sfinansować go. Oznacza to minimum formalności i oszczędność cennego czasu, który jest ważny dla każdego przedsiębiorstwa. Firma ta posiada stronę www, na której są zamieszczone dostępne samochody. Można w tym miejscu skalkulować ratę kredytu lub leasingu lub zostawić do siebie kontakt – konsultant na pewno oddzwoni, skontaktuje z przedstawicielem dealera oraz przedstawicielem finansowym, a oni udzielą wszelkich informacji na temat danego samochodu oraz kredytu/ leasingu czy wynajmu. Aktualnie, dostępnych jest kilka form finansowania, dzięki czemu każdy klient może dopasować je do siebie. 

Leasing Audi Q7 – spełnij swoje marzenie 

SUV-y od Audi są świetną reklamą dla firm. Od lat, klienci stawiają na tą markę ze względu na prestiż, niezawodność i komfort jazdy. Jeśli jesteś zainteresowany leasingiem Audi, konkretnego modelu, to polecamy leasing Audi Q7.